fbpx

🌞 Leto je tu a my máme pre vás skvelú ponuku! 🌞

Chcete znížiť svoje účty za elektrinu a zároveň urobiť niečo pre životné prostredie? Využite našu super letnú akciu na solárne panely a začnite produkovať vlastnú čistú energiu!

Pre prvých 30-tich sme si pripravili špeciálny darček k zostavám!

💡 Čo ponúkame?

 

od 6kW solárneho systému: Pri objednávke solárnej zostavy s výkonom najmenej 6 kW a viac získate klimatizáciu Samsung ZADARMO! Užite si chladivé leto vďaka našej špeciálnej ponuke.

od 10kW solárneho systému: Ak sa rozhodnete pre solárnu zostavu s výkonom najmenej 10 kW a viac, okrem klimatizácie Samsung získate aj okamžitú dotáciu vo výške 1500 €! To je dvojnásobný dôvod, prečo začať šetriť energiu a peniaze.

🌞 Prečo je teraz ten najlepší čas na inštaláciu solárnych panelov? 🌞

Investovanie do solárnych panelov pred letom prináša množstvo výhod, ktoré vám môžu pomôcť maximalizovať úspory a využiť energiu slnka naplno. Tu sú hlavné dôvody, prečo by ste mali zvážiť inštaláciu solárnych panelov práve teraz:

Maximálne využitie slnečného svetla

Leto je obdobie s najvyššou intenzitou slnečného žiarenia. Inštaláciou solárnych panelov pred začiatkom letných mesiacov môžete začať okamžite produkovať veľké množstvo energie, čím maximalizujete svoje úspory.

Nižšie účty za energiu

S rastúcimi teplotami často stúpa aj spotreba energie kvôli klimatizácii a iným elektrickým zariadeniam. Vďaka solárnym panelom môžete využiť energiu zo slnka a výrazne znížiť svoje účty za elektrinu.

Energetická nezávislosť

V letných mesiacoch, keď je spotreba energie najvyššia, vám solárne panely pomôžu stať sa menej závislými na dodávateľoch elektriny. Budete si vyrábať vlastnú energiu, čím sa ochránite pred prípadným rastom cien energie.

Ekologický prínos

Letné mesiace sú ideálnym časom na zníženie svojej uhlíkovej stopy. Solárne panely využívajú obnoviteľnú energiu, čím prispievate k ochrane životného prostredia a boju proti klimatickým zmenám.

Rýchla návratnosť investície

Vďaka vysokému množstvu vyrobenej energie počas leta sa vám investícia do solárnych panelov vráti rýchlejšie. Úspory na účtoch za elektrinu môžu byť významné už od prvých mesiacov po inštalácii.

Využite dotácie a akcie

Pred letom sú často dostupné rôzne akcie a dotácie na inštaláciu solárnych panelov. Využite našu super letnú akciu a získajte klimatizáciu zdarma alebo okamžitú dotáciu pri výbere väčších systémov.

💡 Ako začať? 💡

Pošlite nám Váš kontakt pomocou formuláru a naši špecialisti sa Vám následne ozvú a preberú s Vami požiadavku.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

🌞 Nezmeškajte túto špeciálnu akciu a pripravte svoj dom na zelenú budúcnosť ešte dnes! 🌞