fbpx

Na trhu sme vyše roka a kladieme dôraz na maximálnu profesionalitu v tomto obore. Náš tím profesionálov Vám zodpovie na všetky otázky, odovzdá ich skúsenosti poprípade Vám poradí to najlepšie riešenie. 

Prečo nakupovať u nás?

Keďže chápeme, že investícia do solárneho systému je vyššia, preto sme zriadili showroom, kde si môžete prezrieť konkrétny panel, menič, baterku o ktorú máte záujem a prediskutovať o tom s našim tímom. 

Každému zákazníkovi pristupujeme osobne, od samotného návrhu až po realizáciu. Všetky papierovačky vybavíme za Vás, takže všetky starosti nesieme namiesto Vás. 

 

Široký sortiment produktov, ktorý máme všetok skladom. 

Aké sú výhody nášho E-Shopu?

Garancia ceny

Ako najväčšiu výhodu u nás nájdete garanciu ceny. Čo to znamená? V prípade ak nájdete rovnaký tovar v inom overenom E-Shope lacnejší ako u nás, my Vám cenu dorovnáme a poskytneme kupón so zľavou na ďalší nákup u nás.

Transparentnosť cien

Žiadne zatajovanie cien! Pri každom produkte nájdete jeho cenový vývoj za posledné obdobie. To všetko aby ste mali prehľad. U nás sa nemusíte báť umelého zvyšovania cien.

Odborné poradenstvo

V prípade ak sa rozhodnete montovať fotovoltiku svojpomocne, radi Vám pomôžeme. Na nás sa môžete obrátiť a my Vás v štichu nenecháme! 

Vybavíme všetky potrebné podklady

Veď každý to pozná. Nik nemá toľko času behať po úradoch. Ale my Vám to uľahčíme, a všetky potrebné podklady od projektovej dokumentácie, cez legalizáciu až po výslednú revíznu správu vybavíme za Vás.

Predpripravené kompletné fotovoltické zostavy

U nás nájdete kompletnú fotovoltickú zostavu od konštrukcie, elektrických súčastí až po samotné panely. Tieto zostavy sú testované a overené.